Erkek arkadaş arıyorum, ama aradığım gibi birini bulamıyorum..

Yıllardır hayallerimdeki gibi bir erkek arkadaş arıyorum ama henüz doğru kişiyi bulmuş değilim mi diyorsunuz? Tüm arkadaşlarınız mutlu ilişkiler yaşar ya da evlenirken yalnızlığınız artık gözünüze batmaya mı başladı? Belki de sorun bendedir diye mi düşünmeye başladınız? Eğer öyleyse hemen bu düşünceyi kafanızdan atın. Çünkü yalnızlığınızın tek sebebi henüz doğru kişiyle karşılaşmamış olmanızdır.

Kısıtlı bir sosyal çevreniz varsa eğer, her gün yeni insanlarla tanışma imkanınız çok fazla olmuyordur. Tanışsanız bile bu kişinin sizin aradığınız özelliklere sahip olması ihtimali bir hayli düşük olabilir. Ve sizin aradığınız özelliklerin tümüne sahipse de, şu an ilişki aramıyor, sizden elektrik alamamış ya da çoktan kapılmış olma ihtimali var. Her seferinde ilgilenip, umutlanıp tekrardan hayal kırıklığına uğramanın hüsranını anlayabiliyoruz. Hayal kırıklıkları, ne yazık ki sevgili arayan birçok bekarın başına gelmiş bir durumdur. Hatta bu durum bir noktadan sonra size bütün iyi sevgili adaylarının kapılmış olduğunu düşündürebilir bile. Sakın umutsuzluğa kapılmayın, ama yalnızca erkek arkadaş arıyorum demek yeterli değil. Onu doğru yerde aramanız gerekiyor.

Sevgili bulma ve arkadaşlık siteleri, her geçen gün erkek arkadaş arıyorum diyen binlerce bekarın aradıkları kişiyle tanışıp mutlu bir ilişkiye yelken açmalarına olanak sağlıyor. Hayallarinizdeki erkek arkadaşın sahip olmasını istediğiniz birtakım özellikler mutlaka vardır. Günlük hayatta o özelliklere sahip bir adayla tanışma olasılığının ne kadar düşük olduğunu konuşmuştuk. Arkadaşlık sitelerinde, tam olarak aradığınız özelliklere sahip bir aday bulmanız çok kolay. İşin en güzel tarafı ise, buradan tanışacağınız kişilerin hepsi bekar ve ilişki arıyorlar. İşte arkadaşlık sitelerinin üyelerine sunduğu en önemli imkan, bekarların kolayca birbirlerini tanıyabilmelerini sağlamaktır. Potansiyel sevgilinizin profilini inceleyip onu genel anlamda öğrendikten sonra site üzerinden mesajlaşmaya başlayıp daha derinden tanıyabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken telefonunuz ve soyadınız dahil hiçbir özel bilginizi vermek zorunda değilsiniz. Bu yöntem hem son derece güvenli, hem de hızlı ve kolaydır.

Ben de erkek arkadaş arıyorum diyorsanız yalnızlığınızla vedalaşın, çünkü hayallerinizin erkeği sizi tam burada bekliyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s